Hakkımızda

Profilo Ödeme Sistemleri 1985 yılında KDV'nin uygulamaya geçmesi ile beraber Ödeme Kayıt Edici cihazların, ilgili tebliğlere uygun bir şekilde tasarlanması, üretilmesi ve yıllar içerisinde geliştirilmesine öncülük etmiştir. Türkiye'de satış fişi kesen yüz binlerce işletme, satışını yaptığımız Profilo, Olivetti, Telestar marka ödeme kayıt edici cihazları (yazar kasaları) kullanmaktadır. Geleceğe yönelik araştırma geliştirme çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren E DATA, 2007 Nisan ayında kurulmasına rağmen 20 yılı aşan sektör tecrübesi ile ödeme kayıt edici cihazlar sektöründe çok büyük bir paya sahiptir.

Geniş ürün yelpazesi ve satışını yaptığı markalar, yaygın bayilik ağına sahip satış kanalları üzerinden son kullanıcıya ulaşmaktadır. Olivetti ve Profilo markaları sadece ülkemizde değil, ödeme kayıt edici cihaz kullanan tüm ülkelerde, bilinen ve aranan markalardır. 2005 yılında ilgili tebliğin yayınlanması ile birlikte akaryakıt sektörüne özel pompa yazar kasa üretimi yapılmıştır. Satış ve servis hizmetlerinin yaygınlaşması ile akaryakıt istasyonlarının da önemli bir kısmında E DATA’nın satışını yaptığı pompa yazar kasalar kullanılmaktadır.

“E DATA tarafından satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri yurt çapında yaklaşık 400 servisi olan R2 Servis A.Ş. (Profilo Elektronik Servis) aracılığı ile yapılmaktadır.

Powered By Profilo Ödeme Sistemleri © 2013